222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

2017. Fülbevaló pár

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "B(?)" mesterjegy, ezüst button foglalatban 2 db félmodern csiszolású briliáns cca. 1 ct (M2, Cr-Ca, SI-P2) és 2 db achtkant csiszolású gyémánt, apró sérüléssel, 4,4 g