222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emlékérem Ferenc József koronázásának 40. évfordulójára

1970. Emlékérem Ferenc József koronázásának 40. évfordulójára

Wiener Neustadt, 1888, "1848. DEC. 2.-1888. DEC. 2. emlékveret, Anton Scharff és J. Tantenhayn tervezőszignók, kétoldalas 950 ezrelékes ezüst veret, 1872-1922 közötti fémjellel, "JC" mesterjegy, eredeti dobozában, kissé kopott, 75,1 g; d: 62 mm