222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

2038. Gyűrű

20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, pillangó formában 6 db apró brilliánssal, cca. 0,12 ct, 1,7 g