222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

2058. Gyűrű

20. sz. első fele, 18 k arany, finomságjellel, karmos foglalatban ovális csiszolású ametiszt 3-3 db apró briliánssal cca. 0,18 ct díszítve, apró sérüléssel, 4,9 g