270. 20. századi és kortárs festmények > "Rakodás"

547. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)

"Rakodás"

rézkarc, papír

300*400 mm

j.j.l.: Patkó Károly

j.l.: Rakodás, lent ajándékozási felirat, 1932