270. 20. századi és kortárs festmények > A kis képek sorozatból, 2008

515. Szabados Árpád (Szeged, 1944 - Budapest, 2017)

A kis képek sorozatból, 2008

olaj, vászon

30,5*30 cm

j.h.o.: Árpád 2008