270. 20. századi és kortárs festmények > Kikötőrészlet

404. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)

Kikötőrészlet

olaj, papír, kartonon

29*40 cm

j.j.l.: Bálint R.

Báv 55/359 (2009.11.11.)