270. 20. századi és kortárs festmények > A nógrádberceli templom látképe

373. Bozsó János (Kecskemét, 1922 - 1998)

A nógrádberceli templom látképe

olaj, farost

50*73 cm

j.j.l.: Bozsó

ho.: autográf felirat