270. 20. századi és kortárs festmények > Nő álarccal, 1937

431. Anna Margit (Borota, 1913 - Budapest, 1991)

Nő álarccal, 1937

tempera, papír

670*540 mm

j.b.l.: Anna Margit

Reprodukálva: Turai Hedvig - Anna Margit 46.o. 39. képtábla