270. 20. századi és kortárs festmények > Római fürdői kertünk udvara, 1914

450. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Római fürdői kertünk udvara, 1914

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*48 cm

j.b.l.: Római fürdői kertünk udvara 1914-ben emlékül Bubunak Kézdi Kovács László

keret nélkül, ho. felirat: Részlet a Római- fürdői kertemből