450. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)
Római fürdői kertünk udvara, 1914
olaj, vászon kartonra ragasztva
35*48 cm
j.b.l.: Római fürdői kertünk udvara 1914-ben emlékül Bubunak Kézdi Kovács László
keret nélkül, ho. felirat: Részlet a Római- fürdői kertemből