270. 20. századi és kortárs festmények > "Fasor kazallal Szentkirály" 1993

371. Bozsó János (Kecskemét, 1922 - 1998)

"Fasor kazallal Szentkirály" 1993

olaj, farost

32*39,5 cm

j.j.l.: Bozsó Szentkirály 1993

ho.: autográf felirat A - J 57/93