371. Bozsó János (Kecskemét, 1922 - 1998)
"Fasor kazallal Szentkirály" 1993
olaj, farost
32*39,5 cm
j.j.l.: Bozsó Szentkirály 1993
ho.: autográf felirat A - J 57/93