270. 20. századi és kortárs festmények > Felhők között bújkáló nap

344. Tornyai János (Hódmezővásárhely, 1869 - Budapest, 1936)

Felhők között bújkáló nap

olaj, karton

42*52 cm

j.j.l.: Tornyai

keret nélkül