270. 20. századi és kortárs festmények > Erdei pihenőhely

332. Walch, Paul Johann ( Leutstetten, 1881 - Leutstetten, 1958)

Erdei pihenőhely

olaj, vászon fára ragasztva

63*75 cm

j.j.l.: Paul Johann Walch