270. 20. századi és kortárs festmények > Kalapos férfi portréja, 1954

448. Nyergesi János (Nyergesújfalu, 1895 - Nyergesújfalu, 1982)

Kalapos férfi portréja, 1954

akvarell, papír

410*285 mm

j.b.f. Nyergesi János 1954