270. 20. századi és kortárs festmények > Meredek út, 1927

551. Vadász Endre (Szeged, 1901 - Budapest, 1944)

Meredek út, 1927

rézkarc, papír

190*160 mm

j.j.l.: Vadász Endre 27

b.l.: Meredek út