270. 20. századi és kortárs festmények > Kilátás a hegyekre

523. Róna Klára, Klie Zoltánné (Pécs, 1901 - Budapest, 1987)

Kilátás a hegyekre

olaj, papír

29,5*40 cm

j.j.l.: Klára