270. 20. századi és kortárs festmények > Orgonás csendélet, 1987

435. Angyalföldi Szabó Zoltán (Budapest, 1929 - Budapest, 2014)

Orgonás csendélet, 1987

olaj, farost

80*99,5 cm

j.j.l.: Szabó Zoltán 87