270. 20. századi és kortárs festmények > Csillagászok, 1964

534. Uhrin Tibor, Cs. (Békéscsaba, 1936 - Debrecen, 2010)

Csillagászok, 1964

akvarell, papír

510*735 mm

j.j.l.: Cs. Uhrin Tibor 1964