270. 20. századi és kortárs festmények > Tanya, 1979

532. Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 - Budapest, 1996)

Tanya, 1979

olaj, fa

47*63 cm

j.b.l.: Kurucz 1974