270. 20. századi és kortárs festmények > A Badacsony látképe a Bece hegyről

316. Szervánszky Jenő (Cegléd, 1906 - Budapest, 2005)

A Badacsony látképe a Bece hegyről

olaj, vászon

50,5*60,5 cm

j.j.l.: Szervánszky