270. 20. századi és kortárs festmények > "Szerb Internáltak", 1916

388. Bencze Margit (Budapest, 1879 - ?)

"Szerb Internáltak", 1916

olaj, vászon

55*71 cm

j.j.l. Bencze M.

h.o.: felirat