270. 20. századi és kortárs festmények > Arckép ikonnal (Falusi kép) 1941 körül

424. Dési - Huber István (Nagyenyed, 1895 - Budakeszi, 1944)

Arckép ikonnal (Falusi kép) 1941 körül

olaj, falemez

70*49,5 cm

j.j.l.: Dési Huber

BÁV 33/42. Feltehetően kiállítva: Képzőművészek Új Társaságának kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1942. november