424. Dési - Huber István (Nagyenyed, 1895 - Budakeszi, 1944)
Arckép ikonnal (Falusi kép) 1941 körül
olaj, falemez
70*49,5 cm
j.j.l.: Dési Huber
BÁV 33/42. Feltehetően kiállítva: Képzőművészek Új Társaságának kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1942. november