270. 20. századi és kortárs festmények > Kompozíció, 1949

509. Orosz Gellért (Jászladány, 1919 - Budapest, 2002)

Kompozíció, 1949

akvarell, papír

460*655 mm

j.j.l.: O.G. 49.