270. 20. századi és kortárs festmények > Városrészlet, 1970

478. Ősz Dénes (Budapest, 1915 - Bergisch - Gladbach, 1980)

Városrészlet, 1970

olaj, vászon

65*100 cm

j.j.l. Ő.D. (ligatúrás) 70

(17)