558. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)
Dunakanyar
akvarell, tus, papír
340*495 mm
j.j.l.: Klie
szerepelt: Műgyűjtők Galériája 1995.05.27. 122. tétel