270. 20. századi és kortárs festmények > Virágcsendélet

439. Diener Dénes Rudolf (Nyíregyháza, 1889 - Budapest, 1956)

Virágcsendélet

olaj, vászon

54*46 cm

j.j.l.: Diener Dénes