270. 20. századi és kortárs festmények > Orgonán játszó nőalak

422. Johann Hugó (Pécs, 1890 - Pécs, 1951)

Orgonán játszó nőalak

53*48 cm

j.j.l. Johan Hugó

restaurált, Reprodukálva:Magyar Iparművészet,1937,116.o.