270. 20. századi és kortárs festmények > Kékszemű lány, 1974

428. Czene Béla, ifj. (Isaszeg, 1911 - Budapest, 1999)

Kékszemű lány, 1974

olaj, farost

90*50 cm

j.b.f.: Czene Béla 1974