270. 20. századi és kortárs festmények > Tájrészlet házakkal

376. Kántor Andor (Budapest, 1901- Budapest, 1990)

Tájrészlet házakkal

olaj, vászon

66,5*80 cm

j.j.l.: Kántor Andor