270. 20. századi és kortárs festmények > Szentendrei részlet

491. Ilosvai Varga István (Kunhegyes, 1895 - Budapest, 1978)

Szentendrei részlet

olaj, vászon

50*55 cm

j.j.l.: Ilosvai varga I.