360. Rátz Péter, Tagyosi (Csaszló, 1879 - Nagypeleske, 1945)
A St. Cécile katedrális látképe Albiban, 1910 körül
olaj, vászon
61*45,5 cm
j.b.l.: T. Rátz P.