270. 20. századi és kortárs festmények > A St. Cécile katedrális látképe Albiban, 1910 körül

360. Rátz Péter, Tagyosi (Csaszló, 1879 - Nagypeleske, 1945)

A St. Cécile katedrális látképe Albiban, 1910 körül

olaj, vászon

61*45,5 cm

j.b.l.: T. Rátz P.