270. 20. századi és kortárs festmények > "Asztag"

347. Szlányi Lajos (Pest, 1869 - Budapest, 1949)

"Asztag"

akvarell, karton

490*615 mm

j.j.l.: Szlányi L.

ho.: Magyar akvarell és pasztellfestők Egyesülete cédula