270. 20. századi és kortárs festmények > Szent Erzsébet

586. Kovács Margit (Győr, 1902 - Budapest, 1976)

Szent Erzsébet

mázas kerámia

86*42*18 cm

kis sérülésekkel, festett, mázas terrakotta, SANTA ELISABETA ORA PRO NOBIS fekirattal, XII. ker. Ügyész u. 6. homlokzat dísze volt, kibontás után restaurálva,