270. 20. századi és kortárs festmények > "Befagyott Duna a Gellért Szállóval", 1996

406. Varga József (Budapest, 1922 – Budapest, 2021)

"Befagyott Duna a Gellért Szállóval", 1996

olaj, farost

80*100 cm

j.j.l.: 1996

ho.: felirat