270. 20. századi és kortárs festmények > Fürdőzők

369. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Fürdőzők

olaj, vászon

40,5*51 cm

j.j.l.: Herman Lipót