270. 20. századi és kortárs festmények > Havas fenyőfák, 1910

385. Gimes Lajos (Miskolc, 1886 - 1945)

Havas fenyőfák, 1910

olaj, vászon

72*67 cm

j.b.l.: Gimes, j.l.: 1910