270. 20. századi és kortárs festmények > Tájvázlat

549. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Tájvázlat

ceruza, akvarell, papír

105*175 cm

j.j.l.: Mednyánszky