270. 20. századi és kortárs festmények > Budapesti részlet, 1940

312. Edvi - Illés Ödön (Tolmács, 1877 - Budapest, 1945)

Budapesti részlet, 1940

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: E. Illés Ö. 1940