270. 20. századi és kortárs festmények > Kompozíció 1997

519. Kántor Lajos (Vajdácska, 1922 - Budapest, 2013)

Kompozíció 1997

olaj, vászon

40*50,5 cm

j.j.l. Kántor L. 97