270. 20. századi és kortárs festmények > Szent Család zenélő angyalokkal és pásztorokkal

426. Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (Budapest, 1911 - Budapest, 2008)

Szent Család zenélő angyalokkal és pásztorokkal

olaj, vászon

79*101 cm

j.j.l.: Hikádi E.