270. 20. századi és kortárs festmények > Hölgy díszmagyarban

364. Erdélyi Béla (Kelemenfalva, 1891 - Munkács, 1955)

Hölgy díszmagyarban

olaj, vászon fára ragasztva

118*97 cm

j.b.l.: Erdélyi