270. 20. századi és kortárs festmények > "Ikva parti házak" 1960

314. Ruisz György (Sárvár, 1922 - Kaposvár, 1994)

"Ikva parti házak" 1960

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Ruisz 960

ho. autográf felirat