270. 20. századi és kortárs festmények > Vadászcsendélet

329. Pállya Celesztin (Genova, 1864 - Budapest, 1948)

Vadászcsendélet

olaj, falemez

33,5*19 cm

j.j.l.: Pállya Celesztin