270. 20. századi és kortárs festmények > Faültetők

353. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

Faültetők

litográfia, papír

305*385 mm

j.j.l.: Rónai (a nyomaton)

k.l. felirat: "A munka kiváló emberének, .....nek, Budapest, 1926 ápr. 28. "