353. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)
Faültetők
litográfia, papír
305*385 mm
j.j.l.: Rónai (a nyomaton)
k.l. felirat: "A munka kiváló emberének, .....nek, Budapest, 1926 ápr. 28. "