270. 20. századi és kortárs festmények > "Belváros"

500. Koppány Attila (Enying, 1947 - )

"Belváros"

akril, vászon

60*80 cm

j.b.l.: KA (ligaturás)

ho.:autograf felirat és b.l.: Koppány A.