270. 20. századi és kortárs festmények > Virágcsendélet

326. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Virágcsendélet

olaj, vászon

70*57 cm

j.j.l.: Sz. V.

ho: felirat: 1936. máj.29.