270. 20. századi és kortárs festmények > Vöröshajú lány sárga kendővel

445. Konfár Gyula (Budapest, 1933 - Budapest, 2008)

Vöröshajú lány sárga kendővel

olaj, farost

80*60 cm

j.j.l.: Konfár