270. 20. századi és kortárs festmények > Női büszt, 1924 körül

592. Rápolti Lajos (Rápolthy)

Női büszt, 1924 körül

fotómechanikus, mélynyomott papír

m: 36,5 cm

j.h.o.: Rápolti

kis sérüléssel, festett gipsz,fa talapzaton, fehér márvány változata a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményében