270. 20. századi és kortárs festmények > Art deco akt, 1930

589. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Art deco akt, 1930

fotómechanikus, mélynyomott papír

m: 40 cm

j.h.o.: Körmendi Frim 930

festett gipsz, kis sérülésekkel