234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-412]
[413-432]
[433-452]
[453-472]
[473-492]
[493-512]
[513-532]
[533-552]
[553-572]
[573-592]
[593-612]
[613-632]
[633-652]
[653-672]
[673-692]
[693-712]
[713-732]
[733-752]
[753-772]
[773-777]
Orosz ikonfestő, 18. sz. vége
Istenszülő "Az el nem égő csipkebokor"
41. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Kazányi Istenanya
42. tétel
Orosz művész, 19. sz. vége
Úti ikon
43. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
Feodorovszkaja Istenanya
44. tétel
Német művész, 18. sz. vége
Oberammergaui kereszt
45. tétel
Tyihvini Istenanya
46. tétel
Orosz művész, 19. sz. vége
Keresztelő Szent János - úti ikon
47. tétel
Osztrák művész, 18. sz.
Kolostormunka - Szent Ágnes vértanú
48. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Szarovi Szent Szerafim
49. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. második fele
Mária
50. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Angyal pár
51. tétel
Magyarországi szobrász, 19. sz.
Három apostol
52. tétel
Marinali, Orazio (Bassano, 1643 - Vicenza, 1720) köre
Páduai Szent Antal a gyermek Jézussal
53. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz. eleje
Atyaisten
54. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz.
Szent Lúcia
55. tétel
Tiroli szobrász, 19. sz.
Mária a gyermek Jézussal
56. tétel
Ohman Béla
Korpusz
57. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz.
Szent Miklós
58. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. vége
Pelikán
59. tétel
Szent Jakab
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-412]
[413-432]
[433-452]
[453-472]
[473-492]
[493-512]
[513-532]
[533-552]
[553-572]
[573-592]
[593-612]
[613-632]
[633-652]
[653-672]
[673-692]
[693-712]
[713-732]
[733-752]
[753-772]
[773-777]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS